Березнегувате

Березнегувате

Объявление

Вітаю Вас на нашому форумі. Ура нас 55 :)

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Березнегувате » Теми форума » Разное


Разное

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Говорим обо всем.

0

2

Кто любит комрютеры?

0

3

Evgen написал(а):

Кто любит комрютеры?

Да всi люблять , тiх хто  не любить , на цьому форумi немаэ :crazyfun:  :rofl:

0

4

Ага. А ще більше, судячи з попереднього висловлювання, всі люблять інтернет! :)

0

5

Це точно! Інтернет люблять всі!

0

6

Привіт усім! в Миколаїві, за підтримки Обладміністрації буде проходити засідання Міжнародного торгового клубу, і мені потрібно розробити презентацію чи навіть рекламу Березнегуватського району ( показати всім, що цей район є найпривабливішим для іноземних і державних інвестицій) Але проблема ось у чому: я сама не місцева (родом я з Харкова, переїхала до Миколаїва 3 роки тому) і тому, на жаль, не маю достатньої інформації! Тож я дуже прошу всіх хто сюди заходить з місцевих, розкажіть мені про ваш район! чим він пишається? що в ньому є таке чого нема у інших? та і взагалі що є???

0

7

Маркизка написал(а):

Привіт усім! в Миколаїві, за підтримки Обладміністрації буде проходити засідання Міжнародного торгового клубу, і мені потрібно розробити презентацію чи навіть рекламу Березнегуватського району ( показати всім, що цей район є найпривабливішим для іноземних і державних інвестицій)

Історія у тебе вже є. http://berezneguvate.ho.ua/ . З іншим матеріалом допоможемо, влаштую всім розсилку.

0

8

Спасибо большое!!! только у меня сжатые сроки! на всё про всё 2 дня!!!

0

9

Воды нет, полезных ископаемых нет, населена роботами

:mybb:

А якщо чесно, у такі терміни ти нічого путнього не напишеш . Як варіант є у нашому районі вапняковий камінь або ще краще - є у самому селі скважина з якої вода тече сама , так от, багато моїх односельчан беруть звідтіля воду (хоча біля двору вода є  :disappointed: ). При радянському союзі з тією скважиною було пов*язано багато планів у влади, але як завжди буває - діло стало . Ще є траса міжнародного значення Миколаїв - Кривий Ріг , яка проходить через наше село ( я досих пір незнаю для чого її будували - мабуть як сполучеення між промисловими містами) але факт в тому , що на карті вона є  а збудована лише на половину. А взагалі район сільсько-господарського напрямку а у цьому випадку плани можуть бути безкінечні !

0

10

Спасибочки большое и за это! это уже что-то!!! :cool:

0

11

Скажите пожалуста дого ли еще будут зверствовать гозовики :mad:

0

12

Aleksey написал(а):

Скажите пожалуста дого ли еще будут зверствовать гозовики

До початку опалювального сезону, або наприклад як у цю п*ятницю у них був сабантуй і ніхто не звєрстував, за цей тиждень гроші проп*ють і далі почнуть людей обдирать  o.O
А взагалі то кажуть що це тільки у нашому районі так. У інших все попроще . А у нас АЙ-ОЙ відрізають, знімають, протоколи складають - дурдом на колесахі жовтих машинах  :crazy: .
А як би все спокійно було щоб людям розказали , що так і так такіто правила надруковані в "народній торбині" і все!

0


Вы здесь » Березнегувате » Теми форума » Разное


Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz